Aktualności

13 grudnia 2019 r.

„Och  nie, święta nigdy się nie kończą, jeśli nie chcesz…Święta to stan umysłu”
Lauren Myracle

Rozpoczęliśmy czas oczekiwania najpiękniejszych polskich świąt, witając nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce, wystawiających dla nas przedstawienie jasełkowe. Pośród bożonarodzeniowej u nas scenerii, pojawiła się Święta Rodzina pochylająca się z troską nad narodzonym Dzieciątkiem. Trzej Królowie z powagą przysługującą urzędowi i mali pastuszkowie składali hołd Jezuskowi, a urocze anioły oddały taniec radości w niebiosach.
Nasi Mieszkańcy, jak co roku zostali obdarowani przez dzieci niezliczoną ilością własnoręcznie wykonanych prezentów. Dzieci ochoczo ubrały przywiezioną w darze  „Choinkę Nadziei” w samodzielnie wykonane ozdoby. Wspólnie śpiewaliśmy piękne kolędy i pastorałki, ciesząc się z odwiedzin naszych małych przyjaciół, którzy od ponad dziesięciu lat zawsze w czasie przedświątecznym są z nami.
Wdzięczni za uroczą wizytę, przygotowaliśmy uczniom i paniom nauczycielkom  podarunki, wręczając długopisy z motywem świątecznym, które okazały się prezentem przynoszącym wiele radości.
Dziękujemy pani Wicedyrektor Marcie Ludwiniak i Katarzynie Chojnackiej za wspaniałe przedstawienie jasełkowe. Jesteście naszymi przyjaciółmi, na których zawsze czekamy z wielką niecierpliwością. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i zapraszamy do nas serdecznie.

Tekst: A. Przybysz

Ułatwienia dostępu