2012

Program Bożonarodzeniowy w wykonaniu dzieci z SP nr 2 w Radzyminie | 20.12.2012

phoca_thumb_m_DSC03001Dnia 20.12.2012 roku odwiedziły nasz Dom dzieci kl.II d i kl.II e ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego kolędowania. Zgodnie z tą myślą mali aktorzy przypomnieli naszym Mieszkańcom okoliczności narodzin Jezusa . Podczas spotkania dzieci wraz z Mieszkańcami śpiewały kolędy. Przedstawienie w wykonaniu dzieci  klas drugich zachwyciło i dostarczyło wiele radości naszym Mieszkańcom. Serdecznie dziękujemy młodym artystą i ich opiekunom za umilenie czasu.

Galeria

Świąteczny Koncert Radzymińskiej Orkiestry Dętej | 15.12.2012

W dniu 15 grudnia 2012 roku grupa Mieszkańców naszego Domu wybrała się na Świąteczny Koncert Radzymińskiej Orkiestry Dętej, który odbył się w Sali Koncertowej w Radzyminie. Orkiestra w której grają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci wraz z solistami Magdaleną Sasin, Pauliną Łuniewską i Maciejem Gronkiem zaprezentowała program wokalno instrumentalny w nastroju zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia., oraz  utwory promujące wydaną płytę „Radzyminiacy to my „ . Zaprezentowane utwory przez Orkiestrę oraz Solistów  spotkały się z dużym aplauzem wśród widowni.

"Przeboje starego kina" w wykonaniu Izabeli Wardak | 14.12.2012

phoca_thumb_m_DSC02969W dniu 14.12.2012  roku w Sali Koncertowej im. Fryderyka Chopina odbył się koncert pt. Przeboje Starego Kina”. Grupa Mieszkańców naszego Domu z dużą przyjemnością wysłuchała pięknego koncertu przypominającego lata dwudzieste, lata trzydzieste oraz utworów ze znanych musicali.

 

Galeria

Ślub naszych mieszkańców p. Ireny i p. Władysława | 14.12.2012

phoca_thumb_m_DSC00484stonwiel14 grudnia 2012 roku wydarzeniem w naszym Domu był ślub naszych Mieszkańców , Pani Ireny z Panem Władysławem. W obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego oraz świadków i zaproszonych gości pani Irena i pan Władysław złożyli przysięgę małżeńską. Po oficjalnej ceremonii ślubnej nowożeńcy zaprosili na tort weselny oraz poczęstunek.

Galeria

Jasełka w wykonaniu dzieci ze SP nr 3 w Kobyłce | 12.12.2012

phoca_thumb_m_DSC0288612 grudnia 2012r. Stało się już coroczną tradycją , że dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z Kobyłki odwiedzają w ten przedświąteczny czas naszych Mieszkańców. Ich celem jest rozjaśnić i ocieplić szarość i zimowy chłód grudniowych dni. Dzieci jak co roku przywiozły ze sobą choinkę jak również ozdoby własnoręcznie wykonane, były to: ptaszki, aniołki, bombki którymi wspólnie z Mieszkańcami przyozdabiali podarowaną choinkę. Dzieci przedstawiły widowisko związane z Bożym Narodzeniem tj. historię narodzenia Jezusa w Betlejem. Wzruszające były chwile odwiedzin dzieci w pokojach Mieszkańców, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu przy choince ze względu na stan zdrowia. Dziękujemy dzieciom z klas II b i III d i ich opiekunom za dostarczenie Mieszkańcom życzliwości i ciepła.

Galeria

Zabawa Andrzejkowa | 29.11.2012

phoca_thumb_m_DSC0276329 listopada 2012 r. w sali multimedialnej naszego Domu odbyło się spotkanie w wigilię andrzejek. Zgodnie z tradycją mieszkańcy wraz z pracownikami Domu bawili się wspólnie przy różnorodnych wróżbach. Nie zabrakło tradycyjnych andrzejkowych wróżb polegających na laniu wosku i odgadywaniu przyszłości z kształtu cienia, wróżb karcianych, odczytywania przyszłości z wylosowanych liścików itp. Mieszkańcy mogli również odkryć własną przyszłość dzięki drzewku szczęścia. Czas zabawy andrzejkowej uprzyjemniała muzyka taneczna przy której Mieszkańcy mogli potańczyć. Spotkanie andrzejkowe dostarczyło wiele emocji.

Galeria

Koncert zespołu Glider | 23.11.2012

phoca_thumb_m_DSC02666Dnia 23 listopada 2012 roku o godz. 19 grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Sali koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie na koncert zespołu „GLIDER'”. Zespół zagrał utwory własne oraz kompozycje innych autorów we własnej aranżacji. Koncert ogólnie Mieszkańcom się podobał.

 

Galeria

Koncert zespołu rockowo-bluesowego Kadilak | 21.11.2012

phoca_thumb_m_DSC02654W dniu 21 listopada 2012 roku o godz.19.00 mieszkańcy wybrali się na koncert zespołu rockowo-bluesowego "KADILAK", który wystąpił w Sali Koncertowej w Radzyminie. Zespół zagrał rock-bluesowe utwory oparte na własnych aranżacjach, oraz znanych muzyków rokowo- bluesowych. Koncert dostarczył niesamowitych odczuć i wrażeń grupie Mieszkańców naszego Domu, którzy z uwagą wysłuchali koncertu.

 

Galeria

Zespół Ludola - piosenki patriotyczne | 11.11.2012

phoca_thumb_m_DSC0264811 listopada 2012 roku o godz. 18.00 w Miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie odbył się niepowtarzalny koncert piosenek patriotycznych w wykonaniu zespołu LUDOLA z Olsztyna. Grupa Mieszkańców naszego Domu z zainteresowaniem wysłuchała koncertu.

 

Galeria

"1000 Franków Norwida" | 8.11.2012

phoca_thumb_m_DSC026228 listopada 2012 roku o godz. 17.00 w Miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie odbył się spektakl pt. TYSIĄC FRANKÓW NORWIDA z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mieszkańcy naszego Domu obejrzeli spektakl z zainteresowaniem, który był wspaniałą lekcją patriotyzmu dla wszystkich pokoleń.

 

Galeria

Turnus Rehabilitacyjny w Zakopanem | 14-27.10.2012

phoca_thumb_m_DSC02522W dniach 14 - 27 października 2012 roku, dwóch Mieszkańców Domu – panowie Zbyszek i Tadeusz, wzięło udział w turnusie rehabilitacyjnym zorganizowanym przez PCPR Wołomin w ramach projektu „Okno na świat”. Turnus odbywał się w Zakopanem. Program obejmował wiele ciekawych zajęć i szkoleń oraz występ Kapeli Góralskiej czy wycieczki do Bukowiny Tatrzańskiej. Mieszkańcy dziękują za możliwość skorzystania z turnusu, a tym samym za możliwość zobaczenia Zakopanego, Gubałówki, skoczni narciarskiej i Giewontu.

Galeria

Muzyka różnych epok - grupa Largo | 11.10.2012

phoca_thumb_m_DSC02498W dniu 11 października grupa naszych Mieszkańców wybrała się na koncert gitarowy w wykonaniu grupy „Largo” , który odbył się w Sali Koncertowej w Radzyminie. Zespół zagrał utwory z różnych epok, min.: Chopina, Bacha, Paganiniego, Paula McCartney.

 

Galeria

"Damy i Huzary" | 7.10.2012

phoca_thumb_m_DSC021297 października 2012 roku, godzina 18. Nasi Mieszkańcy zasiedli w radzymińskiej Sali Koncertowej, gdzie po raz trzeci wystąpił Radzymiński Teatr Amatorski „PARADOKS” w komedii Aleksandra Fredry „Damy i Huzary”. Przedstawienie było przewspaniałe. Aktorzy chociaż są amatorami, swoje role odgrywali bardzo profesjonalnie. Nasi Mieszkańcy byli bardzo przejęci obejrzanym przedstawieniem i na koniec wraz z innymi widzami, nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Galeria

Zabawa taneczna dla październikowych solenizantów z naszego Domu | 7.10.2012

phoca_thumb_m_DSC022757 października, we wtorkowe przedpołudnie w naszym Domu odbyło się spotkanie muzyczno-taneczne, w którym udział wzięli Mieszkańcy Domu oraz zaproszeni goście: Joanna Sasin i Michał Kamiński. Goście zaprezentowali swój program muzyczny przy którym Mieszkańcy wspaniale spędzili czas.

Dyrekcja i personel serdecznie dziękują pani Joannie i panu Michałowi za przybycie i uświetnienie tego przedpołudniowego spotkania z naszymi Mieszkańcami.

Galeria

 

Wycieczka nad Zalew Zegrzyński | 4.10.2012

phoca_thumb_m_DSC021154 października 2012 roku została zorganizowana wycieczka przyrodniczo-krajoznawcza po okolicach Radzymina. Nasi Mieszkańcy pod opieką instruktora mogli zobaczyć Białobrzegi, Nieporęt, tereny położone nad rzeką Rządzą oraz okolice Wołomina i Zielonki. Poznali przyrodę ziemi radzymińskiej i wołomińskiej.

 

Galeria

Dzień Seniora | 1.10.2012

phoca_thumb_m_DSC020571 października 2012 roku nasz Dom odwiedziły dzieci ze szkoły Podstawowej Nr 1 w Radzyminie. Dzieci kl. I i II przedstawiły program słowno – muzyczny z okazji dnia Seniora .Młodzi artyści swoim występem sprawili naszym Mieszkańcom wiele radości i uśmiechu na twarzach. Mieszkańcy zostali obdarowani przez dzieci wykonanymi własnoręcznie upominkami, a dzieci otrzymały słodycze. Pozdrawiamy młodych artystów i zapraszamy ponownie.

 

Galeria

Piknik "Pożegnanie Lata" | 11.09.2012

phoca_thumb_m_DSC0139911 września 2012 roku w ogrodzie naszego Domu odbył się piknik „ Pożegnanie lata”. Mieszkańcy Domu podczas wspólnego grillowania chętnie uczestniczyli w różnych konkursach i zabawach nagradzanych upominkami. Nie obyło się też bez zabawy tanecznej. Wesołej zabawie i konsumowaniu potraw z grilla sprzyjała oprócz słonecznej pogody – pogoda ducha.

 

Galeria

Warsztaty ceramiczne w Mostówce | 9.07.2012

Na zaproszenie pani Teresy właścicielki Pracowni Ceramicznej w Mostówce grupa Mieszkańców naszego Domu po raz kolejny mogła uczestniczyć w „Warsztatach twórczych” zorganizowanych w Pracowni. Każdy z uczestników mógł wybrać dowolny przedmiot ceramiczny np. aniołka, świnkę, kaczkę, kurę itp., a następnie według własnego pomysłu pomalować farbami akrylowymi. Terapeuci obecni na miejscu służyli naszym Mieszkańcom radą i pomocą. Pomalowane przez siebie przedmioty Mieszkańcy mogli zabrać ze sobą. Na zakończenie warsztatów odbyło się tradycyjnie ognisko z pieczeniem kiełbasek. Mieszkańców zostali poczęstowani herbatą oraz kawą, które były dodatkiem  do słodkości, którymi uraczyła nas pani Teresa. .Dziękujemy pani Teresie za serdeczną atmosferę i możliwość miłego i owocnego spędzenia czasu.

Spotkanie przy grillu mieszkańców pawilonów | 29.06.2012

phoca_thumb_m_DSC01342W piątkowe popołudnie 29 czerwca 2012 roku Mieszkańcy Pawilonów Sue Ryder zorganizowali sobie spotkanie przy grillu. Wszyscy chętnie zaangażowali się we wspólne grillowanie. Pogoda dopisała, humory też. Mieszkańcy przy muzyce i dobrym jedzeniu mile spędzili to wspólne popołudnie.

 

Galeria

Jubileusz 100-lecia urodzin naszej mieszkanki pani Stanisławy Gawlik | 05.06.2012

W dniu 5 czerwca 2012r. nasza mieszkanka pani Stanisława Gawlik obchodziła Jubileusz 100-lecia urodzin, który był okazją niecodzienną i doniosłą. Niewielu z nas będzie miało możliwość obchodzenia setnych urodzin. 100 lat to czas, który dla większości z nas zwłaszcza na początku życiowej drogi wydaje się nie do osiągnięcia. To czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Uroczystość Jubileuszu 100-lecia urodzin pani Stanisławy Gawlik uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Pani Stanisława otrzymała wiele listów gratulacyjnych i życzeń min.:

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk w swym liście napisał: „Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.” List przekazała Jubilatce pani Wiesława Kacperek-Biegańska Wice Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wojewoda Mazowiecki pan Jacek Kozłowski w swym liście przekazał wyrazy szacunku i słowa uznania oraz napisał: „Świętowana Rocznica jest znakomitą okazją do refleksji, zadumy i wspomnień w gronie najbliższych. Niech Dom, w którym Pani zamieszkuje w dalszym ciągu otacza Panią opieką i daje poczucie bezpieczeństwa, a czas niech odmierza same radosne chwile.” List przekazała Jubilatce pani Mirosława Jaźwińska-Kudzin, kierownik Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego pan Marek Szafrański przekazał w imieniu Starosty Wołomińskiego pana Piotra Uścińskiego podziękowania dla pani Stanisławy za wszelkie trudy i owoce minionych lat oraz złożył życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata.

Burmistrz Radzymina pan Zbigniew Piotrowski przekazał pani Stanisławie wyrazy wielkiego uznania i podziękowanie za trudy Jej długiego żucia. Powiedział, że „Boża Opatrzność pozwoliła osiągnąć Jej wiek, którego życzymy sobie wzajemnie w szczególnych dla nas chwilach. Taki wiek osiągają jednak tylko wybrańcy do grona których zalicza się Pani Stanisława.”

Dyrektor Domu pani Jolanta Chałupka życzyła pani Stanisławie: „ …dużo szczęścia i jeszcze więcej zdrowia , gdyż jedno bez drugiego nie może istnieć, bo zdrowie jest szczęściem. A ponieważ do przeżywania szczęścia potrzebny jest drugi człowiek, to w naszym Domu tego szczęścia na pewno Pani nie zabraknie. Niech to życie pełne zdrowia, czułości osób najbliższych i opiekuńczej troski naszego personelu trwa jak najdłużej.”

Nasza Jubilatka otrzymała jeszcze wiele wspaniałych życzeń od swoich zacnych gości.

Jubileusz uświetnił występ solistek chóru „Canto” z Zespołu Szkół w Słupnie . Wspaniały i wzruszający program został przygotowany przez chórzystki pod kierunkiem pań: Marzanny Getki i Ewy Nowakowskiej.

Po programie artystycznym nadszedł czas na urodzinowy tort i odśpiewanie piosenki „Dwieście lat… .”

Następnego dnia tj. 6 czerwca dostojna Jubilatka spotkała się z mieszkańcami naszego Domu na urodzinowym pikniku zorganizowanym w ogrodzie. Wszyscy Mieszkańcy naszego Domu mieli możliwość spotkać się z panią Stanisławą i cieszyć się jej Jubileuszem.

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie – Jolanta Chałupka, składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu Jubileuszu:

- Personelowi Domu,

- Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Kuciowi

- pani Elżbiecie Bielec – dyrektorowi Zespołu Szkół w Słupnie,

- paniom Ewie Nowakowskiej i Marzannie Getce oraz chórowi „Canto”,

-panu Michałowi Kamińskiemu – dyrektorowi Biblioteki Publicznej i Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie,

- pani Hannie Grzegorek

- panu Zbigniewowi Pachulskiemu.

100 lecie    piknik
5 czerwca
Galeria
6 czerwca - piknik
Galeria

Wcieczka do Zwolenia, Czarnolasu i Puław | 12.04.2012

phoca_thumb_m_P1200383We wtorek 12 kwietnia 2012 roku dla grupy Mieszkańców naszego Domu został zorganizowany wyjazd do Zwolenia, na cmentarz gdzie znajduje się grób jednej z naszych zmarłych mieszkanek pani Jadzia G. Zamieszkiwała ona w naszym Domu 35 lat, zmarła 9 lipca 2011r. Zaprzyjaźnieni z nią mieszkańcy bardzo chcieli odwiedzić jej grób, pomodlić się i zapalić znicze. Była to bardzo wzruszająca podróż .

Korzystając z okazji, że w pobliżu Zwolenia (miasta Jana Kochanowskiego) znajduje się Czarnolas miejsce gdzie mieszkał i tworzył Jana Kochanowski postanowiono tam pojechać. Na miejscu jego posiadłości znajduje się obecnie park z kaplicą oraz murowany dwór Jabłonowskich, w którym mieści się muzeum Jana Kochanowskiego. Tam gdzie rosła słynna lipa, wspomniana w utworach poety, stoi pamiątkowy obelisk. Przed dworkiem znajduje się pomnik poety.

W drodze powrotnej mieszkańcy bardzo chcieli zobaczyć jeszcze piękny zespół pałacowo – parkowy w Puławach - założony i rozbudowywany przez rodzinę Czartoryskich. Spacer po parku trwał ok. 2 godzin. Po męczącym, ale pełnym wrażeń dniu, nasi Mieszkańcy bardzo zadowoleni powrócili do DPS w Radzyminie.

Galeria

Spotkanie z młodzieżą z Zespołu Szkół im. księżnej Eleonory Czartoryskiej | 03.04.2012

phoca_thumb_m_DSC01062We wtorkowe popołudnie Mieszkańcy naszego Domu gościli młodzież z Zespołu Szkół im. ks. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie, która zaprezentowała program artystyczny poświęcony wydarzeniom z życia Jana Pawła II w siódmą rocznicę jego śmierci. Młodzież swoim śpiewem zachwyciła i wzruszyła Mieszkańców naszego Domu.

Dziękujemy młodzieży za przybycie do naszych Mieszkańców oraz opiekunom s. Anastazji oraz Annie Rosłon i Hannie Baryłce za umożliwienie wysłuchania pięknego koncertu . Życzymy dalszych sukcesów pozwalających kształtować i rozwijać młode talenty.

Galeria

Spektakl "Jeszcze o kobietach... pół żartem, pół serio" | 15.03.2012

phoca_thumb_m_DSC00963Tego dnia o godzinie 18-tej w miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina, odbył się spektakl z okazji Dnia Kobiet pt. „ Jeszcze o Kobietach… pół żartem , pół serio” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Słupnie , który obejrzała grupa Mieszkańców naszego Domu.

 

Galeria

Dzień Kobiet w naszym Domu | 08.03.2012

phoca_thumb_m_DSC009478 marca pracownicy zespołu terapeutycznego zorganizowali kameralne spotkanie z niewielkim poczęstunkiem dla naszych Mieszkańców. Pomimo iż dzień ten kojarzy się ze świętem kobiet nie pominięto również mężczyzn , którzy chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju grach planszowych jak również w innych zabawach i konkursach. W miłej atmosferze wszystkim szybko upłynęło to czwartkowe przedpołudnie.

 

Galeria

Bal karnawałowy | 16.02.2012

phoca_thumb_m_DSC00694W ostatni tegoroczny karnawałowy czwartek zwany „tłustym” nasi Mieszkańcy spotkali się na balu Karnawałowym, w którego przygotowaniach dzielnie pomagali. Wykonali w ramach zajęć terapeutycznych maski, kotyliony, łańcuchy z krepiny i inne ozdoby sali.

Na stołach znalazły się tradycyjne pączki, kawa i drobne ciasteczka. Mieszkańcy nie ustawali w tańcach, a także w śpiewaniu piosenek, które poznali podczas muzykoterapii.

Atmosfera była tak fantastyczna, że niektórzy mieszkańcy biorący udział w zabawie nie chcieli wracać na obiad. Na zakończenie balu wszyscy uczestnicy wylosowali drobne upominki.

Galeria

Koncert „ Z mundurem, z humorem...” w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego | 10.02.2012

O godzinie 18.30 w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się koncert karnawałowy w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Zespół zaprezentował pogodne widowisko pt. „ Z mundurem, z humorem...”. W przedstawieniu śpiewane i tańczone obrazy odnosiły się do okresu międzywojennego. Nasi Mieszkańcy uczestniczący w tym widowisku muzycznym doznali wielu miłych i niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Galeria

Spektakl „Dzisiaj w Betlejem” w wykonaniu dzieci SP nr 1 w Radzyminie | 10.02.2012

phoca_thumb_m_DSC00637O godzinie 16-tej, grupa Mieszkańców naszego Domu przybyła do Sali Koncertowej w Radzyminie, na przedstawienie w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyminie pod tytułem „Dzisiaj w Betlejem”. Mieszkańcy z uwagą i przyjemnością obejrzeli spektakl.

Dyrekcji Sali Koncertowej w Radzyminie składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie.

Galeria

Występ zespołu muzycznego „Lubystk” z Ukrainy | 02.02.2012

phoca_thumb_m_DSC00621O godzinie 16.30 grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie mogli uczestniczyć w występie artystycznym kobiecego zespołu muzycznego „ Lubystok” z Krzemieńca. Zespół wykonywał ukraińskie utwory ludowe przy akompaniamencie skrzypiec, fletu, gitary i ludowego instrumentu o nazwie batura. Dziękujemy za wspaniały koncert.

 

Galeria

Spotkanie muzyczno-taneczne w DPS | 31.01.2012

phoca_thumb_m_DSC00529We wtorkowe przedpołudnie w sali multimedialnej naszego Domu odbyło się spotkanie muzyczno-taneczne, w którym udział wzięli Mieszkańcy naszego Domu oraz zaproszeni goście: Joanna Sasin i Michał Kamiński. Joanna i Michał przedstawili swój program muzyczny przy którym nasi Mieszkańcy wspaniale się bawili. Dziękujemy serdecznie Joannie i Michałowi pracownikom Sali Koncertowej w Radzyminie za przybycie i uświetnienie tego przedpołudniowego czasu naszym Mieszkańcom.

Galeria

Koncert zespołu "OTAWA" | 14.01.2012

phoca_thumb_m_DSC00354W sobotnie popołudnie 14 stycznia 2012 roku grupa Mieszkańców naszego Domu wybrała się na koncert ukraińskiego zespołu „OTAWA”, który odbył się w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu . Zespół „OTAWA”  śpiewał i grał polskie i ukraińskie utwory. Nasi Mieszkańcy wraz z resztą widowni dali się zachęcić do wspólnego śpiewania i zabawy. Serdeczne podziękowania dla organizatorów za stworzenie możliwości uczestnictwa w tak  wspaniałym koncercie.

Galeria

Wizyta dzieci z Zespołu Szkół w Słupnie | 11.01.2012

phoca_thumb_m_DSC0023211.01.2012 r. w środowe przedpołudnie nasz  Dom odwiedziły dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Słupnie. Zaprezentowały  w barwny i oryginalny sposób przedstawienie dotyczące narodzin Jezusa. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu młodych aktorów nasi mieszkańcy mieli okazję przeżyć coś niezwykłego, co zapadnie im w pamięci na długi czas. Profesjonalizm uczniów sprawił, że był to wyjątkowy dzień dla wszystkich mieszkańców tego Domu. Udało się im stworzyć niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia za co serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

Joomla templates by Joomlashine