2013

Wigilia w DPS

24.12.2013

Boże Narodzenie to najbardziej magiczny dzień w całym roku. To czas wspólnego przygotowywania świątecznych ozdób, prezentów, ubierania choinki. Temu wszystkiemu towarzyszą wokół rozbrzmiewające kolędy. To czas, kiedy pragniemy spotkać się z bliskimi, życząc sobie szczęścia, zdrowia i dzielić się opłatkiem, który jest symbolem nowo narodzonego Dzieciątka Bożego. Wszystko to jest piękne i wyjątkowe, ale tylko dla tych, którzy w tym szczególnym dniu nie pozostają samotni. Nasi mieszkańcy w tym dniu wspólnie zasiadają do wigilijnych stołów zastawionych wigilijnymi potrawami, łamią się opłatkiem, składają życzenia. Przy wspólnym stole i kolędowaniu czas mija szybko i radośnie.
Dyrektor Domu Jolanta Chałupka, życzyła wszystkim Mieszkańcom i pracownikom Domu  Wesołych Świąt i aby ta świąteczna radość trwała przez cały następny rok.

Galeria:

Program Bożonarodzeniowy w wykonaniu SP nr 2 w Radzyminie

19.12.2013

czwartkowe przedpołudnie odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyminie. W ten przedświąteczny czas zaśpiewały naszym Mieszkańcom kolędy i pastorałki, umilając im chwile oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy za stworzenie ciepłego świątecznego klimatu i pogodną atmosferę.

Galeria:

Jasełka w wykonaniu „Akademii Przedszkolaka”

18.12.2013

W środę odwiedziły naszych Mieszkańców dzieci z Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Radzyminie. Przy akompaniamencie keyboardu pięknie zaśpiewały kolędy i piosenki związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Mieszkańcy mogli podziwiać program artystyczny w wykonaniu tak młodych i zaangażowanych artystów. Dziękujemy dzieciom i opiekunom za dostarczenie życzliwości i ciepła.

Galeria:

Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły w Kobyłce

16.12.2013

Stało się już coroczną tradycją, że dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kobyłce odwiedzają w ten przedświąteczny czas naszych Mieszkańców. Ich celem jest niesienie radości i nadziei w te szare zimowe grudniowe dni. Dzieci odwiedziły nasz Dom w poniedziałkowe przedpołudnie i jak co roku przywiozły ze sobą „choinkę nadziei”, którą ozdobiły mnóstwem serc własnoręcznie wykonanych. Dzieci przedstawiły widowisko związane z Bożym Narodzeniem - historię narodzenia Jezusa w Betlejem. Wzruszające były chwile odwiedzin dzieci w pokojach Mieszkańców, którzy nie mogli uczestniczyć w ogólnym spotkaniu przy choince na sali ze względu na stan zdrowia. Składamy serdeczne podziękowania za niesienie radości oraz miłych chwil.

Galeria:

Opowieść o Świętym Mikołaju w wykonaniu SP nr 1 w Radzyminie

11.12.2013

W środowe przedpołudnie 11 grudnia 2013 roku Mieszkańcy naszego Domu gościli dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radzyminie z klas: Ic, IIIa, IIIc. Dzieci przedstawiły przygotowaną przez siebie opowieść „ O Świętym Mikołaju”. Piękna oprawa muzyczno-wokalna wzbogaciła całość przedstawienia. Na zakończenie dzieci wręczyły Mieszkańcom upominki. Były to własnoręcznie wykonane papierowe choinki z życzeniami. Dziękujemy za odwiedziny.

Galeria:

Dzień Pracownika Socjalnego w DPS

28.11.2013

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam najserdeczniejsze życzenia Pracownikom Socjalnym oraz wszystkim Pracownikom naszego Domu. Życzę wszelkiej pomyślności oraz by każdy dzień trudnej i odpowiedzialnej pracy z podopiecznymi przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był źródłem motywacji do coraz lepszej pracy i osiągania wyższych celów.

Jednocześnie dziękuję za bardzo dobrą współpracę oraz Wasze zaangażowanie w wykonywaniu trudnej, a często niewdzięcznej pracy, za wszelką pomoc i uśmiech, który nieraz jest tym największym dobrem i znakiem nadziei, że wszystko można jeszcze w życiu zmienić.

Życzę utrzymania dotychczasowego wysokiego poziomu pracy zawodowej, satysfakcji i szczęścia w życiu osobistym.

Dyrektor
Domu Pomocy Społecznej
Radzyminie
- Jolanta Chałupka

Program artystyczny w wykonaniu ZS im. Ks. E. Czartoryskiej w Radzyminie

27.11.2013

W środowe popołudnie Mieszkańcy naszego Domu gościli młodzież z Zespołu Szkół im. ks. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie, która zaprezentowała program artystyczny poświęcony wydarzeniom związanym z Rocznicą Odzyskania Niepodległości. Młodzież swoim śpiewem zachwyciła i wzruszyła Mieszkańców naszego Domu. Dziękujemy młodzieży za przybycie do naszego Domu oraz ich opiekunom za umożliwienie wysłuchania pięknego koncertu . Życzymy dalszych sukcesów pozwalających kształtować i rozwijać młode talenty.

Galeria:

Koncert zespołu VAHA – CHE

22.11.2013

Dnia 22 listopada 2013 roku o godz. 18.30 grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Sali Koncertowej im. w Radzyminie na koncert zespołu VAHA – CHE. Zespół zagrał utwory własne oraz kompozycje innych autorów we własnych aranżacjach. Koncert podobał, niestety nie mieliśmy możliwości sfotografowania koncertu.

Spektakl „Sny małego miasteczka”

21.11.2013

Dnia 21 listopada o godzinie 17.30 grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Sali Koncertowej w Radzyminie na spektakl słowno- muzyczny '' Sny małego miasteczka”. Spektakl był chwilą zadumy dla Mieszkańców .

Galeria:

Święto Niepodległości, program w wykonaniu SP nr 1 w Radzyminie

19.11.2013

19 listopada 2013 r. we wtorkowy poranek, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyminie, kl. Vd, odwiedzili Mieszkańców naszego Domu i zaprezentowali program artystyczny z okazji 95 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mieszkańcy naszego Domu wysłuchali koncertu z zainteresowaniem.

Galeria:

Spotkanie muzyczne z pracownikami Sali Koncertowej

19.11.2013

W ten wtorek atrakcjom nie było końca. Po koncercie uczniów ze SP nr 1, w Sali wielofunkcyjnej naszego Domu odbyło się spotkanie muzyczno-taneczne, w którym udział wzięli Mieszkańcy naszego Domu oraz zaproszeni goście: pani Magda, pani Patrycja oraz pan Michał. Pan Michał akompaniował na gitarze paniom Magdzie i Patrycji, które śpiewały piosenki z repertuaru znanych polskich wykonawców. Mieszkańcy wspaniale się bawili i nie chcieli rozstawać się z gośćmi. Dziękujemy Panu Michałowi oraz Pracownikom Sali Koncertowej w Radzyminie za przybycie i uświetnienie tego listopadowego przedpołudnia naszym Mieszkańcom.

Galeria:

Święto Niepodległości, program w wykonaniu ZSTZ w Radzyminie

14.11.2013

W czwartek 14 listopada o godz.10 nasz Dom odwiedziła młodzież z Zespołu Szkół Terenów Zieleni w Radzyminie. Przedstawiła program słowno- muzyczny nawiązujący do Święta Niepodległości. Młodzież z dużym zaangażowaniem przedstawiła przygotowany przez siebie program, a nasi Mieszkańcy z ogromnym wzruszeniem go obejrzeli. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcją patriotyzmu.

Spektakl „Farsa małżeńska w trzech aktach”

14.11.2013

14 listopada o godzinie 17.30 chętni Mieszkańcy naszego Domu udali się do Sali Koncertowej w Radzyminie na spektakl teatralny pt.:” Separacja – farsa małżeńska w trzech aktach”.

Mieszkańcom podobała się sztuka i w dobrych humorach powrócili do Domu.

Galeria:

Imieniny Mieszkańców

15.10.2013

We wtorkowe przedpołudnie 15 października na Łączniku Pawilonu I i II spotkali się Mieszkańcy naszego Domu aby przy herbacie, kawie i słodkim poczęstunku świętować imieniny solenizantów wrześniowych i październikowych.

Galeria:

I edycja konkursu „Ziemniaki Cudaki”

3.10.2013

czwartkowe popołudnie 3 października 2013 roku Mieszkańcy w nietypowy sposób żegnali lato. Ze względu na niesprzyjającą aurę mieszkańcy spotkali się w sali wielofunkcyjnej, a nie w ogrodach Domu. Główną atrakcją spotkania był konkurs na wykonanie prac z ziemniaków skierowany do Mieszańców naszego Domu. Komisja konkursowa oceniła prace. Dyrektor Domu wręczył wszystkim nagrodzonym dyplomy wraz ze słodkimi upominkami. Nie obyło się bez wesołej zabawy i konsumowaniu pieczonych kiełbasek. Najważniejsze, ze temu wszystkiemu towarzyszyła pogoda ducha uczestników spotkania. 

Galeria:

Koncert Teresy Mirga | 13.09.2013

13 września 2013 r. w Miejskiej Sali Koncertowej wystąpiła cygańska poetka i pieśniarka Teresa Mirga. Towarzyszył jej zespół Kałe Bała (Czarne włosy). Obok utworów własnych  oraz melodii Cyganów węgierskich, zespół przedstawił także pieśni Cyganów Słowackich i Bałkańskich oraz stare pieśni Cyganów Karpackich w tradycyjnych i w zupełnie nowych opracowaniach. Koncertu wysłuchała duża grupa Mieszkańców naszego Domu.

Mostówka. Spotkanie integracyjne | 29.08.2013

phoca_thumb_m_DSC04948Stało się już tradycją, że raz w roku  nasi Mieszkańcy  zwiedzają Warsztaty ceramiczne pani Teresy. Jest to dla nich ogromna radość, że mogą pojechać do Mostówki, gdzie spotykają się z młodymi ludźmi, którzy opowiadają im o  sztuce zdobienia przedmiotów glinianych, a następnie Mieszkańcy mogą spróbować swoich sił w tym fascynującym zajęciu . Podczas spotkania organizowane jest jeszcze wspólne biesiadowanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek i niekończące się rozmowy. Trudno jest się rozstać z panią Tereską i jej przeuroczą rodziną, ale w końcu trzeba wracać do Domu.

Dyrektor  i Mieszkańców DPS  składają Pani Teresie serdeczne podziękowania za przewspaniałe spotkanie integracyjne pełne ciepła, pogody ducha i dobrych wspomnień. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.

Galeria

Grill nad stawem | 10.07.2013

phoca_thumb_m_DSC04804W środę, 10 lipca 2013 roku, liczna grupa Mieszkańców naszego Domu przy pomocy terapeutów  zorganizowała spotkanie przy grillu. Uczestnicy spotkania zorganizowali we własnym zakresie wszystkie artykuły do grillowania. Pogoda dopisała, humory też. Mieszkańcy przy muzyce i dobrym jedzeniu mile spędzili to wspólne  przedpołudniowe chwile.

 

Galeria

Program artystyczny "Kabaret Niezapominajki" | 27.06.2013

phoca_thumb_m_DSC04773We wtorkowe przedpołudnie 27 czerwca 2013 roku odwiedziła nasz Dom grupa artystyczna  Mieszkańców DPS w Zielonce „Kabaret Niezapominajki”. Kabaret wystąpił z programem artystycznym „Miłość nie jedno ma imię”, który został przyjęty z dużą życzliwością przez Mieszkańców naszego Domu. Dziękujemy za umilenie czasu naszym Mieszkańcom.

 

Galeria

Grill "Powitanie Lata" | 18.06.2013

phoca_thumb_m_DSC0461018 czerwca 2013 roku w ogrodzie naszego Domu odbył się piknik „Powitanie lata”. Mieszkańcy Domu podczas wspólnego grillowania  uczestniczyli w różnych konkursach i zabawach nagradzanych upominkami. Wesołej zabawie i konsumowaniu potraw z grilla sprzyjała oprócz słonecznej pogody – pogoda ducha którą podtrzymywali zaproszeni goście: Kabaret EKO z Urli, Dyrektor Sali Koncertowej w Radzyminie wraz z pracownikami oraz delegacja Towarzystwa Przyjaciół Radzymina. Wszystkim zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

 

Galeria

„Lolek w ciszy niepokalanej”

13.06.2013

W 14 rocznicę wizyty Papieża Jana Pawła II w Radzyminie, Mieszkańcy naszego Domu wybrali się do Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu na koncert pt. „Lolek w ciszy niepokalanej”. W koncercie wzięli udział młodzi aktorzy z Zespołu Szkół w Słupnie , szkolny chór CANTO oraz Radzymińska Orkiestra Dęta. Przesłaniem koncertu było przypomnienie wszystkim, jak wielkim darem dla nas Polaków był, jest i będzie Jan Paweł II, darem którym nie tylko należy się szczycić, ale nade wszystko czerpać z niego. Koncert dostarczył nam wielu wzruszeń, skłonił wszystkich do chwili zadumy i refleksji nad samym sobą. 
Młodym artystom życzymy wielu dalszych sukcesów.

Galeria:

Wycieczka do Pułtuska | 4.06.2013

phoca_thumb_m_DSC04496W dniu 4 czerwca 2013 roku grupa Mieszkańców  naszego Domu wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Pułtuska, Serocka i okolic. W Pułtusku  mogliśmy zwiedzić Bazylikę gotycką z XV wieku, Zamek biskupi usytuowany na brzegu Narwi, Ratusz z wieżą ratuszową z XVI wieku oraz  fragmenty Miasta. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Serocka gdzie spacerowaliśmy po rynku i uliczkach  podziwiając malowniczość terenu. Po męczącym, ale pełnym wrażeń dniu, nasi Mieszkańcy bardzo zadowoleni powrócili do DPS w Radzyminie.

 

Galeria

Spektakl pt. Dobrze widzi się tylko sercem | 24.05.2013

phoca_thumb_m_DSC04432Dnia 24 maja 2013 roku o godzinie 16 Mieszkańcy naszego Domu udali się do Sali Koncertowej w Radzyminie. Mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez młodzież ze Szkoły Podstawowej  Nr 2 w Słupnie pt. „Dobrze widzi się tylko sercem”.

 

Galeria

Koncert zespołów Lazy Jack oraz No Name Natalia | 17.05.2013

phoca_thumb_m_DSC04413W dniu 17 maja 2013 roku o godzinie 19 grupa Mieszkańców naszego Domu wybrała się do Sali Koncertowej im. F. Chopina na koncert zespołu rockowo bolusowego Lazy Jack oraz No Name Natalia. Koncert przeciągnął się do godz.21.30. Pomimo późnej pory wszyscy dotrwali do końca.

 

Galeria

Imieniny Mieszkańców | 7.05.2013

phoca_thumb_m_DSC04390W wtorkowe przedpołudnie chętni Mieszkańcy naszego Domu spotkali się aby świętować imieniny solenizantów kwietniowych i majowych. Spotkanie odbyło się w ogrodzie nad stawem. Przy herbacie, kawie oraz słodyczach wszyscy miło spędzili czas. Pogoda i humor dopisały.

 

Galeria

Koncert "Przyjmij życia wyzwanie" | 25.04.2013

phoca_thumb_m_DSC04378W dniu 25 kwietnia 2013 roku w Sali Koncertowej odbył się koncert oparty na poezji Barbary Białowąs w wykonaniu zespołu A MY TACY pt. „Przyjmij życia wyzwanie”. Liczna grupa Mieszkańców naszego Domu z dużym zainteresowaniem obejrzała spektakl słowno-muzyczny.

 

Galeria

Koncert zespołu Otawa | 20.04.2013

20 kwietnia 2013 roku o godzinie 19 w Sali Koncertowej w Radzyminie odbył się koncert znanego na Ukrainie zespołu Otawa. Niewielka grupa Mieszkańców naszego Domu zdecydowała się wysłuchać koncertu.

Zabawa taneczna | 17.04.2013

phoca_thumb_m_DSC04349W środę 17 kwietnia w sali multimedialnej naszego Domu odbyło się spotkanie muzyczno-taneczne, w którym udział wzięli Mieszkańcy naszego Domu oraz zaproszeni goście: Magdalena Sasin i Michał Kamiński. Magda i Michał przedstawili swój program muzyczny, przy którym nasi Mieszkańcy wspaniale się bawili. Podczas zabawy Mieszkańcy mogli uczestniczyć w konkursach, Dziękujemy serdecznie Joannie i Michałowi pracownikom Sali Koncertowej w Radzyminie za przybycie i uświetnienie tego przedpołudniowego czasu naszym Mieszkańcom.

Galeria

Topienie Marzanny | 16.04.2013

phoca_thumb_m_DSC04259We wtorek, 16 kwietnia z dużym opóźnieniem Mieszkańcy mogli spalić marzannę, którą sami wykonali. Recytowali wierszyk i śpiewali piosenkę o pożegnaniu zimy i witając wiosnę. Pogoda dopisała więc mogliśmy miło spędzić wtorkowe przedpołudnie

 

Galeria

 

Spektakl pt. Ożenek w wykonaniu amatorskiego teatru Paradoks | 12.04.2013

phoca_thumb_m_DSC04242Dnia 12 kwietnia 2013 roku o godzinie 18-tej grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie na spektakl wystawiony przez Radzymiński Teatr Amatorski : Paradoks pt. „Ożenek” Mikołaja Gogola.

 

Galeria

Wielkanocny program artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zagościńcu | 26.03.2013

phoca_thumb_m_DSC04143W dniu 26 marca nasz Dom odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Zagościńca. Przedstawiły naszym Mieszkańcom program artystyczny związany ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dziękujemy dzieciom i opiekunom za miłe chwile, które nam dostarczyli w okresie przed wielkanocnym.

 

Galeria

Terapia zajęciowa: wykonywanie palm wielkanocnych | 22.03.2013

phoca_thumb_m_DSC0412822 marca 2013r. w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne, nasi Mieszkańcy podczas zajęć terapeutycznych wykonali mnóstwo pięknych świątecznych palm, którymi ozdobili Dom i swoje pokoje.

 

Galeria

„Romeo i Julia” w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół w Słupnie | 21.03.2013

phoca_thumb_m_DSC04118Dnia 21 marca Mieszkańcy naszego Domu wybrali się do Sali Koncertowej w Radzyminie na przedstawienie „Romeo i Julia” w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół w Słupnie. Uczniowie przygotowali program oparty na przewodnim motywie zaczerpniętym z utworu Williama Szekspira, jednak wzbogaconym o współczesny język wypowiedzi. Nie zabrakło jednak epokowych strojów i rekwizytów. Całość dramatu uświetnił występ grupy tanecznej. Uczniowie doskonale przygotowali się do realizacji swojego projektu, na co dowodem były owacje publiczności.

Galeria

Misterium Męki Pańskiej | 13.03.2013

phoca_thumb_m_DSC04016W dniu 13 marca o godz.17-tej grupa Mieszkańców naszego Domu udała się do Sali Koncertowej w Radzyminie na spektakl Misterium Męki Pańskiej pt. „W Krzyżu miłości nauka” w wykonaniu młodzieży Szkoły Podstawowej Nr 1 im. M. Pisarka z Radzymina. Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem przedstawili drogę Męki Pańskiej. Mieszkańcy z wielkim wzruszeniem obejrzeli to widowisko.

Galeria

Występ Kabaretu Eko | 5.03.2013

phoca_thumb_m_DSC03830Dnia 5 marca o godz..16.30 Mieszkańcy naszego Domu bawili się wspólnie z kabaretem „EKO” z Urli, który wystąpił w naszym Domu. W to wtorkowe popołudnie rozbrzmiewała muzyka z różnych zakątków inspirowana różnymi gatunkami i lokalnym folklorem oraz wzbogacona tekstami nawiązującymi do sytuacji życiowej lub politycznej, najczęściej podana z dystansem i poczuciem humoru. Dziękujemy Zespołowi, że zechciał u nas wystąpić i umilić czas naszym Mieszkańcom.

 

Galeria

Dzień Babci i Dziadka | 21.02.2013

W dniu 21 lutego o godz.10-tej Mieszkańcy gościli dzieci z Zespołu Szkół w Słupnie. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem na Dzień Babci i Dziadka. Młodzi artyści swoim występem sprawili naszym Mieszkańcom wiele radości i uśmiechu na twarzach. Po programie słowno-muzycznym Mieszkańcy zostali obdarowani wykonanymi przez dzieci upominkami.

 

Galeria

Występ dzieci z SP nr 2. Walentynki | 14.02.2013

Dnia 14 lutego 2013 r. o godz.10-tej odwiedziły naszych Mieszkańców dzieci z klasy I ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Przedstawiły przygotowany przez siebie i opiekuna program artystyczny. Po występie Mieszkańcy wspólnie z dziećmi śpiewali piosenki. W miłej atmosferze rozstaliśmy się z młodymi osobami.

Po spotkaniu z dziećmi Mieszkańcy przy małym poczęstunku i wspólnych śpiewach i rozmowach spędzili przedpołudnie 14 lutego, zwanego Walentynkami. Mieszkańcy wspólnie nazwali ten dzień jako dzień miłości i szacunku względem drugiej osoby.

Galeria

Zabawa karnawałowa | 7.02.2013

W to czwartkowe przedpołudnie 7 lutego 2013 r w naszym Domu odbyła się zabawa karnawałowa. Udekorowanej balonami i kwiatami sali zebrali się Mieszkańcy naszego Domu. Każdy z uczestników zabawy przebrany był w różnorodne maski, kapelusze i inne gadżety karnawałowe. Ze względu na fakt, że zabawa zbiegła się z przypadającym w tym dniu tłustym czwartkiem, na stołach pojawiły się pączki. Zabawa taneczna przeplatana była licznymi konkursami. Wspaniałej, porywającej do tańca muzyce nie mogli się oprzeć nawet osoby niepełnosprawne ruchowo. Mieszkańcy z wielką radością wzięli udział we wspólnej zabawie.

Galeria

Jubileusz 100-lecia urodzin p. Feliksy Podgórnej | 24.01.2013

phoca_thumb_m_Jubileusz-041Jest Taki Dom…

Każdy człowiek w chwili przyjścia na świat ma przypisane prawo do posiadania na Ziemi własnego miejsca, własnego skrawka ziemi, który może nazwać swoim domem.

W Radzyminie jest taki Dom, gdzie zwykli ludzie odnajdują zwykłe szczęście, spokój i radość.

Do Domu Pomocy Społecznej 14 lat temu przybyła pani Feliksa Podgórna. Od tego dnia stanowi wraz z pozostałymi mieszkańcami i pracownikami Domu jedną wielką rodzinę. W radzymińskim Domu jest tak zwyczajnie po ludzku dobrze i chyba dowodem na to jest fakt, że właśnie 25 stycznia 2013 roku pani Feliksa podgórna ukończyła 100 lat życia.

Dla pani dyrektor Domu Jolanty Chałupki, każdy mieszkaniec jest tak samo ważny i drogi.

Uroczystość 100-lecia przygotowano z ogromnym pietyzmem i zaangażowaniem całego personelu.

Galeria

 

Czytaj więcej...

Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Słupnie | 14.01.2013

phoca_thumb_m_DSC0327714 stycznia 2013 roku w poniedziałkowe przedpołudnie, uczniowie Zespołu Szkół w Słupnie odwiedzili Mieszkańców naszego Domu prezentując niezwykły program artystyczny. Dzięki niezwykłemu talentowi uczniów oraz chóru „Canto”, nasi Mieszkańcy mieli okazję przeżyć coś niezwykłego, co zapadnie im w pamięć  na długi czas. Wspaniały kontakt z ludźmi starszymi oraz profesjonalizm uczniów sprawiły, że był to wyjątkowy dzień dla wielu naszych seniorów. Występ chóru i uczniów z Zespołu Szkół w Słupnie to ciągle niecodzienne widowisko, pozostające na długo w pamięci naszych Mieszkańców. Dyrektor Domu w imieniu własnym i Mieszkańców serdecznie dziękuje za stworzenie niepowtarzalnego klimatu oraz za pogodną i niezwykłą atmosferę.

Galeria

Jasełka w wykonaniu dzieci z SP nr 1 w Radzyminie | 10.01.2013

phoca_thumb_m_DSC03211W czwartkowe przedpołudnie 10 stycznia 2013 roku Mieszkańcy naszego Domu gościli dzieci kl. II d i IIe ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radzyminie. Dzieci przedstawiły przez siebie przygotowaną inscenizację Narodzin Zbawiciela z postaciami okrutnego Heroda, egzotycznych Królów, aniołów z olbrzymimi skrzydłami. Piękna oprawa muzyczno-wokalna wzbogaciła całość przedstawienia. W duchu Bożonarodzeniowej refleksji dziękujemy uczniom i ich opiekunom za te miłe chwile które nam dostarczyli.

Galeria

Program artystyczny w wykonaniu uczniów LO im. Norwida w Radzyminie | 8.01.2013

phoca_thumb_m_DSC030768 stycznia 2013 roku Mieszkańców naszego Domu odwiedzili uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Radzyminie. Młodzież przy akompaniamencie pianina zaśpiewała kolędy i pastorałki. Nasi Mieszkańcy byli pod dużym wrażeniem występu młodzieży licealnej, nagradzając ich gromkimi brawami. Dziękujemy młodzieży z Liceum za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

Joomla templates by Joomlashine