„Opowieść Wigilijna” - widowisko artystyczne uczniów z Zespołu Szkół w Słupnie

14 stycznia 2015

Chwila, w której teraz żyjesz, jest niepowtarzalna.
Nie zdarzyła się nigdy wcześniej.
Nigdy też ponownie się nie zdarzy.
Życie chwilą to prawdziwe życie.
Żyj od zaraz!

Mieszkańcy naszego Domu mogli zobaczyć niebywale piękne i wzruszające widowiska artystycznego przygotowanego przez ponad 80  uczniów Zespołu Szkół w Słupnie.

„Opowieść wigilijna” liczy już sobie 172 lata, a wciąż cieszy się nieustającą popularnością ze względu na aktualność tematyki. Niezwykła historia samotnego i nieszczęśliwego człowieka odmienionego przez Duchy Świąt została przedstawiona w sposób sugestywny, wzruszający, zmuszający widza do refleksji, ale również dający nadzieję. Dodatkowym atutem widowiska był szkolny chór „Canto” odnoszący znaczące sukcesy w województwie mazowieckim jak również ciekawa scenografia i kostiumy aktorów nawiązujące do epoki wiktoriańskiej XIX wiecznej Anglii.

„Opowieść wigilijna” bardzo się naszym mieszkańcom podobała za co uczniowie zostali nagrodzeni brawami, słodyczami oraz dyplomem uznania.

Młodym aktorom i licznemu chórowi serdecznie gratulujemy osiągnięć, a paniom nauczycielkom zaś gratulujemy wspaniałej, uzdolnionej  młodzieży.

Dyrektor, pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie składają wyrazy uznania uczniom Zespołu Szkół w Słupnie za pamięć o naszych mieszkańcach i wnoszenie w ich życie radości i Bożonarodzeniowej nadziei.   

Tekst: A. Przybysz

Galeria: 

Joomla templates by Joomlashine