Niech żyje bal! Zabawa karnawałowa naszych mieszkańców

4 lutego 2015

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."

Paulo Coelho

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad i hucznych zabaw. Obowiązuje tego dnia doskonały humor, szeroki uśmiech i chęć do wspólnej zabawy.

Nasi mieszkańcy wszystkie te warunki spełnili uczestnicząc w balu karnawałowym, którego dodatkowym  atutem był występ muzyczny naszej pracownicy – Katarzyny Niegowskiej. Po raz drugi zachwyciła ona wszystkich swoim talentem i pomysłowością. Tym razem zaśpiewała największe , ponadczasowe przeboje polskich artystów. Spotkanie rozpoczęło oficjalne otwarcie balu zwieńczone piosenką Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”. Znane , melodyjne przeboje zaktywizowały zarówno mieszkńców jak i pracowników. Nikt nie pozostał obojętny na piękną muzykę i wspaniale brzmiący głos prowadzącej.

W trakcie balu zostali wybrani król i królowa. Największą skalę braw obrazującą siłę poparcia mieszkańców otrzymały 2 pary: pani Jadzia  i pan Jacek oraz pani Grażyna i pan Tadeusz.

Obie pary królewskie swe honory czynić będą przez cały rok aż do kolejnego balu oraz przekazania władzy i koron kolejnym zwycięzcom.

Bal karnawałowy wywołał wiele pozytywnych emocji. Była ogromna radość i chęć do wspólnej zabawy. Czas ten upłynął niepostrzeżenie wśród tańców i śmiechów.Pozostał do końca dnia dobry humor i chęć opowiadania innym o zabawie, wymiany pogladów i spostrzeżeń. Pozostał też niedosyt!

Dyrekcja, mieszkańcy i personel składa podziekowania Katarzynie Niegowskiej za umożliwienie przeżycia mieszkańcom niesamowicie radosnych chwil podczas wspólnej zabawy integracyjnej.

Kasiu - wszyscy jesteśmy pod wrażeniem twojego  pełnego profesjonalizmu i ogromnego serca chcącego dawać z siebie innym. Dziękujemy i prosimy o kolejne projekty. 

Tekst: A. Przybysz

Galeria: 

Joomla templates by Joomlashine