Jubileusz 40-lecia pobytu w naszym Domu pana Romana

4 lutego 2016

„Bywają w życiu takie chwile, które w pamięci pozostają. Choć czas mija, one nie przemijają.”

Ta uroczystość miała nieco odmienny i zarazem kameralny charakter. Tego dnia w Domu Pomocy Społecznej uczciliśmy Jubileusz 40 lecie pobytu w naszym Domu, pana Romana Kocona, który przybył do Radzymina w 1976 roku. Obecnie jest on jednym z najstarszych stażem mieszkańców. 

Uroczyste spotkanie do końca okryte tajemnicą, stało się wzruszającą niespodzianką dla Jubilata. Współmieszkańcy wraz z Radą Mieszkańców oraz pracownikami złożyli życzenia Panu Romanowi. Oprócz zdrowia i wszelkiej pomyślności życzyliśmy „ szczęścia by każdy dzień przynosił radość. Radości, by uśmiech nie znikał z twarzy. Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia. Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu. Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia. Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście..” Dostojny Jubilat otrzymał prezent i pyszny tort, którym delektowali się z nim zaproszeni goście. 

Są chwile o których warto pamiętać! Uwiecznione na fotografii, stanowią pamiątkę i dają dowód ich niecodzienności i wyjątkowości. Wnoszą odrobinę radości w szarość mijających dni i lat. Pozwalają nieco optymistyczniej spoglądać w przyszłość. Są ważne. 

Galeria:

Joomla templates by Joomlashine