Mostówka - spotkanie u pani Teresy

02 lipca 2016 r.     

’’Przyjaciele są jak Anioły, które podnoszą nas,
kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać”.

W słoneczny dzień lata grupa Mieszkańców odwiedziła przyjaciółkę naszego Domu, panią Teresę mieszkającą w niedalekiej Mostowce. Przez wiele już lat utrzymujemy ze sobą kontakt odwiedzając się wzajemnie. My przyjeżdżamy do Mostówki w okresie letnim, pani Teresa odwiedza naszych Mieszkańców w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
Jak to już jest w zwyczaju, Mieszkańcy odpoczywali w Mostowce na łonie przyrody. Cicha okolica sprzyja tam pełnej relaksacji: świeże, leśne powietrze, kontakt z naturą i dodatkowo dogoterapia z uroczymi czworonogami właścicielki. Na naszych Mieszkańców czekał wyborny poczęstunek w postaci pieczonych na ognisku kiełbasek oraz wiele słodkości.
Dodatkową atrakcją dla Mieszkańców stała się możliwość wykonania portretu w stylu retro, których autorką jest młoda i utalentowana pani Zuzia.
Dzień dostarczył wielu pozytywnych wrażeń. Zawsze z Mostówki wracamy uśmiechnięci i pełni optymizmu, bowiem pani Teresa w miejscu swego zamieszkania tworzy niebywałą atmosferę nasączoną pełnią ciepła i empatii. Dziękujemy pani Tereso za kolejne już zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na pani wizytę w naszym Domu.

Tekst: A. Przybysz

Joomla templates by Joomlashine