IV Edycja jesiennego konkursu „Ziemniaki Cudaki”.

18 października 2016

„Praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to na co wyglądamy”.

Po raz czwarty w naszym Domu odbył się jesienny konkurs dla Mieszkańców, którego zadaniem było stworzenie dekoracji z ziemniaków.

Dwanaście osób przez kilka godzin pracowało nad swoimi pracami. Uczestnicy konkursu byli bardzo zaangażowani i pełni pomysłów. Każda praca okazała się wyjątkowa. Powstała urocza dama strojna w słomkowy kapelusz, narciarz w zimowej czapie, leśne grzyby, dzika kaczka, statek UFO i figurki wszelakich zwierząt.

Prace zostały wyeksponowane na Sali Wielofunkcyjnej Domu, którą odwiedzali inni Mieszkańcy nie uczestniczący w konkursie i pracownicy. „Ziemniaki Cudaki” spodobały się komisji konkursowej. Pani dyrektor Jolanta Chałupka nagrodziła dwunastu uczestników dyplomami uznania i zaproszeniami do multikina na seans filmowy.

To był udany konkurs. Dostarczył wiele emocji jego uczestnikom i zaangażowanym w to przedsięwzięcie pracownikom. Udowodniliśmy sobie nawzajem, że umiemy się bawić i pracować, jesteśmy kreatywni i potrafimy sami sobie podnosić wysoko poprzeczkę by sprostać powierzonym zadaniom.

 Tekst: A.Przybysz

Joomla templates by Joomlashine