„ Choinka nadziei” od dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kobyłce

13 grudnia 2017 r.

„Potrzebny jest czyjś uśmiech aby samemu też się uśmiechnąć.”

Pola Gojawiczyńska

 Zbliżają się święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi czas, kiedy szczególnie miło jest nam powitać gości wstępujących w nasze progi. Dziś jak co roku zawitali do nas uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce. Jak zwykle przybyli ze wspaniałym drzewkiem bożonarodzeniowym i dostarczyli nam wiele pozytywnych emocji.

Uczniowie przedstawili program jasełkowy prezentując historię narodzin małego Jezuska w Betlejem. Świętej Rodzinie kłaniali się królowie, pasterze i zwierzątka. Dzieci przywiozły ze sobą choinkę, którą wspólnie ubierały własnoręcznie zrobionymi gwiazdkami i upieczonymi pierniczkami.

Nasi Mieszkańcy otrzymali kartki świąteczne z życzeniami, a także słodkie muffinki. My zrewanżowaliśmy się dzieciom kolejnym do kolekcji dyplomem i mlecznymi batonikami. Wspólnie śpiewaliśmy ulubione kolędy. Spotkanie było bardzo udane. Dzieci podczas każdej z takich wizyt dostarczają wiele radości. Są autentycznie szczere i delikatne. Dziękujemy paniom nauczycielkom za wszystkie niesamowite wrażenia z udziałem dzieci.

Jak zawsze, zapraszamy do nas serdecznie.

Pragniemy podziękować za te coroczne bożonarodzeniowe spotkania z dziećmi i pochwalić się, że choinki którymi obdarowały dzieci nasz Dom zostały wysadzone w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej i jak na tę chwilę pięknie rosną, przypominając naszym mieszkańcom i nam o tych miłych razem spędzonych przedświątecznych chwilach.

Tekst: A. Przybysz

Joomla templates by Joomlashine