12 września 2018 r.

„Życie jest jak bombonierka. Nigdy nie wiesz, na co trafisz.”

Tak niedawno w tym samym miejscu, na terenie naszego Domu świętowaliśmy początek lata. Czas płynie jednakże nieubłaganie i już lato żegnamy. W wyśmienitych humorach – bo choć żal ciepłych promieni-  liczymy na długą kolorową jesień nim chwycą mrozy.
Do naszej zabawy zaprosiliśmy gości – zespół wolontariuszy z działu zapewnienia jakości radzymińskiego zakładu Coca Cola HBC Poland, którzy okazali  życzliwość naszej placówce i jej mieszkańcom. Z ogromnym zaangażowaniem upiększali zielenią teren, taras i altanę z których teraz w pełni mogą korzystać niepełnosprawni mieszkańcy naszego Domu.
Oprawę muzyczną tego spotkania zapewnił znany już naszym Mieszkańcom pan Włodzimierz. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy znane biesiadne i ludowe piosenki. Nikt nie pozostał obojętny na skoczne dźwięki. Towarzyszyły nam sympatyczne wolontariuszki prezentujące swe wspaniałe talenty muzyczne. Świetnie się bawiliśmy , Mieszkańcy, zaproszeni goście i pracownicy. Delektowaliśmy się potrawami z grilla, słodkościami przygotowanymi na tą okazję przez panie kucharki z naszej domowej kuchni. Odpoczywaliśmy ciesząc oczy pięknem okolicznej przyrody.
Mamy świadomość nadchodzącej małymi krokami jesieni, która być może przyniesie ze sobą kolejne atrakcje. Czekamy na kolejne wydarzenia, bo w naszym Domu nie mamy czasu się nudzić. Zapraszamy do nas wszystkich ochoczo gwarantując dobrą zabawę i ciepłe powitanie.
Tekst: A. Przybysz

Categories:

Tags:

Comments are closed

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.
Skip to content