Pani Dyrektor pozuje z artystkami na scenie.

7 marca 2019 r.

Na pytanie „Dlaczego 8. marca obchodzony jest Dzień Kobiet?” odpowiem krótko…
– bo kobiety to ósmy cud świata! Udowodniły to w przeddzień naszego święta zaprzyjaźnione już z nami panie z zespołu „Nadzieja”. Uczestniczyliśmy we wspaniałym koncercie pod wymownym tytułem „Słaba płeć”.
Zespół wokalny „Nadzieja” w składzie Urszula Bartosiak – menadżer zespołu i wokalistka, Mirosława Bazak, Krystyna Gębicka i Wiesława Sobańska, wykonały specjalnie dla Mieszkańców i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie, ponadczasowe piosenki przepełnione romantyzmem i wspomnieniem nieodległych i jakże pięknych czasów młodości wielu uczestników tego klimatycznego spotkania.

„Walc Embarras” i „Mój pierwszy bal” przeniósł nas w świat eleganckich bali na których kobiety prezentowały swe piękne suknie i były obiektem adoracji „brzydszej płci”. „Miłość jak wino” przypomniała o pierwszych motylach w brzuchu, a nasze serduszka pukały w rytmie cha-cha słuchając tego wciąż aktualnego przeboju. Zadumaliśmy się nad liryczną piosenką „Matko moja ja wiem” ogólnie znaną z wykonywania jej przez niezapomnianego Bernarda Ładysza. Słuchając „Dumki na dwa serca” osobiście byłam pod wrażeniem stroju wokalistki pani Mirosławy, bowiem motywem sukni był krajobraz stepu na którym brakło jedynie szalonego Bohuna na koniu.
Stroje pań z zespołu „Nadzieja” były doskonale dobrane do  repertuaru co sprawiało, że czuliśmy się bardzo niezwykle i czarownie. Niespodzianką dla nas przygotowaną była piosenka „Acapulco” w premierowym wykonaniu pani Urszuli Bartosiak, która przeniosła  nas w świat ciepłych wysp i gorących rytmów reggae.

Koncert zespołu „Nadzieja” był dla nas ogromną dawką energii i pokazem profesjonalizmu. Bawiliśmy się wspaniale klaszcząc i wspólnie śpiewając. Byliśmy oczarowani eleganckim koncertem przygotowanym dla naszego Domu. Składamy wyrazy uznania pani Urszuli Bartosiak i paniom z zespołu „Nadzieja” za uświetnienie Dnia Kobiet. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i sukcesów muzycznych oraz wszelkiej pomyślności.
Drogie Panie! Zachwycajcie swą publiczność nieustannie.
Tekst: A. Przybysz

 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.
Skip to content