Dzieci przebrane za aniołki stoją na scenie.

13 grudnia 2019 r.

„Och  nie, święta nigdy się nie kończą, jeśli nie chcesz…Święta to stan umysłu”
Lauren Myracle

Rozpoczęliśmy czas oczekiwania najpiękniejszych polskich świąt, witając nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce, wystawiających dla nas przedstawienie jasełkowe. Pośród bożonarodzeniowej u nas scenerii, pojawiła się Święta Rodzina pochylająca się z troską nad narodzonym Dzieciątkiem. Trzej Królowie z powagą przysługującą urzędowi i mali pastuszkowie składali hołd Jezuskowi, a urocze anioły oddały taniec radości w niebiosach.
Nasi Mieszkańcy, jak co roku zostali obdarowani przez dzieci niezliczoną ilością własnoręcznie wykonanych prezentów. Dzieci ochoczo ubrały przywiezioną w darze  „Choinkę Nadziei” w samodzielnie wykonane ozdoby. Wspólnie śpiewaliśmy piękne kolędy i pastorałki, ciesząc się z odwiedzin naszych małych przyjaciół, którzy od ponad dziesięciu lat zawsze w czasie przedświątecznym są z nami.
Wdzięczni za uroczą wizytę, przygotowaliśmy uczniom i paniom nauczycielkom  podarunki, wręczając długopisy z motywem świątecznym, które okazały się prezentem przynoszącym wiele radości.
Dziękujemy pani Wicedyrektor Marcie Ludwiniak i Katarzynie Chojnackiej za wspaniałe przedstawienie jasełkowe. Jesteście naszymi przyjaciółmi, na których zawsze czekamy z wielką niecierpliwością. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i zapraszamy do nas serdecznie.

Tekst: A. Przybysz

 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content