Dwaj chłopcy przebrani za pastuszków stoją na środku sceny wśród przebranych rówieśników.

9 stycznia 2019 r.


„Radość jest jak kamień, który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi”

Dziś swym występem zachwyciły nas maluchy z radzymińskiego Przedszkola Nr 2. Wzruszenie zdławiło niejedno gardło, w niejednych oczach zaiskrzyły się łzy, gdy na scenie pojawiła się Święta Rodzina, uroczy pastuszkowie i Trzej Królowie ogłaszający „Dobrą Nowinę”. Mali artyści wykazali się ogromnym profesjonalizmem i zachwycili naszych Mieszkańców niebywałym urokiem.

Dzieci wpatrzone w panie opiekunki swoje role odegrały wspaniale. Mieszkańcy w tym czasie zapomnieli o swoich problemach, chorobach i trudach codziennego życia. Czas się zatrzymał. Oczarowani maluchami oglądaliśmy to wspaniałe przedstawienie.

Występ przedszkolaków pozostawił po sobie bardzo miłe wspomnienia i pewien niedosyt. Dla naszych Mieszkańców odwiedziny dzieci to zawsze święto i bomba energetyczna na najbliższe dni. Dziękujemy pani dyrektor przedszkola, paniom nauczycielkom, opiekunom i rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do swych jakże przecież trudnych ról teatralnych.

Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wykonanej pracy i niezaprzeczalnego ich wdzięku. Wszystkim życzymy w Nowym Roku zdrowia, szczęścia oraz mocy sprawczej w dostarczaniu ogromu radości  innym. Zapraszamy do nas zawsze serdecznie!

Tekst: A. Przybysz 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content