Grupa mieszkańców prowadzi konwersację przy stole na świeżym powietrzu.

3 sierpnia 2020 r.

Niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku.

Kiedy innych trzęsą nerwy, Ty uśmiechaj się bez przerwy!”.

Piękna, letnia pogoda sprawiła, że nasz letni piknik upłynął w radosnym nastroju.

Mieszkańcy naszego Domu wspólnie z niektórymi pracownikami biesiadowali bawiąc się, jak dzieci. Ochoczo śpiewaliśmy wesołe piosenki, tańczyliśmy i konkurowaliśmy ze sobą prześcigając się w tworzeniu bajecznie pięknych baniek mydlanych.

Relaksowaliśmy się pośród drzew dających schronienie przed ostrym słońcem. Posilaliśmy się produktami przygotowanymi na tę specjalną okazję przez panie kucharki. Była ulubiona kaszanka, kiełbaski, pieczone ziemniaki, owoce i pachnący latem kompot.

Wielką niespodzianką dla uczestników spotkania były zaręczyny dwójki naszych mieszkańców. W tym ważnym dla nich dniu, chcieli podzielić się radością z nami wszystkimi. Panna powiedziała „tak” i jak tradycja nakazuje, otrzymała piękny bukiet czerwonych róż wraz z pierścionkiem zaręczynowym. My życzyliśmy wybrankom wielu wspaniałych chwil spędzonych razem przez dłuuugie lata.

Równie uroczy bukiet kwiatów od narzeczonych otrzymała Pani Dyrektor w podziękowaniu za wsparcie, opiekę i pomoc każdego dnia w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie. Piknik upłynął pod znakiem radości i nieoczekiwanych wrażeń.

Tekst: A. Przybysz

 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content