Prezent

Świąteczne paczki od Fundacji Biedronki

„Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą”.
Adam Asnyk


24 grudnia 2020r.
Czas świątecznych prezentów dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie trwa nadal. Podopieczni otrzymali wspaniałe prezenty od Fundacji Biedronki, która już po raz trzeci udziela wsparcia naszej instytucji podczas trwającej pandemii.
Misją Fundacji Biedronki jest niesienie pomocy osobom starszym i przyczynianie się do poprawy jakości ich życia. Celem zaś rozwój i promocja wolontariatu, pomoc społeczna, ochrona zdrowia a także przeciwdziałanie ubóstwu i wykluczeniu społecznemu wśród seniorów. Do programu opieki nad osobami starszymi Fundacja Biedronki zakwalifikowała ponad 450 ośrodków całodobowej opieki. Pośród nich znalazł się Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie. Na początku 2020 roku Fundacja Biedronki przekazała nam nieodpłatnie środki czystości i do dezynfekcji, które przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa i higieny Mieszkańców, jak również personelu Domu.
Tym razem 94. podopiecznych otrzymało wspaniałe paczki świąteczno-noworoczne, w których znalazły się ulubione przez nich słodycze, kawa, herbata oraz kosmetyki. Ponadto Fundacja Biedronki podarowała znaczną ilość środków higienicznych będących ważnym elementem dbałości o higienę naszych Mieszkańców.
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Fundacji Biedronki za wsparcie Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie w tym trudnym czasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Świąteczne prezenty sprawiły naszym seniorom wiele radości.
W Nowym Roku życzymy wszystkim osobom tworzącym Fundację Biedronki wielu sukcesów zawodowych. Wierzymy, że Wasza praca i wielkie serca przyczynią się do lepszego i zdrowego jutra naszych podopiecznych oraz niezmiennie będą wywoływać uśmiech na ich twarzach.
Jesteśmy przekonani, że Państwa praca w Fundacji przyniesie Wam wszystkim radość i satysfakcję w życiu prywatnym, bo nic tak nie cieszy jak pomoc potrzebującym.

Tekst: A. Przybysz

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content