Mieszkańcy integrują się z młodzieżą.

 Styczniowe spotkanie jasełkowe

20 stycznia 2023r.

Styczeń to miesiąc w którym po magii świąt Bożego Narodzenia wciąż jeszcze gości w nas świąteczna atmosfera. Nie jest wtedy jeszcze za późno na prezenty i świąteczne, albowiem jest to też czas karnawałowy.

Z uwagi na liczne zachorowania na grypę, zarówno wśród naszych podopiecznych jak też dzieci w szkołach w okresie przedświątecznym, nasze coroczne spotkania z uczniami okolicznych szkół musiały zostać przełożone na styczeń. Korzystając z okazji w dniu Babci i Dziadka, dzieci z klasy 3e ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce tradycyjnie jak co roku obdarowały naszych Mieszkańców pięknym występem jasełkowym. Dzieci zachwyciły zebranych swoim występem i talentem, pięknie prezentując odgrywane sceny.  Zwięczeniem występu było obdarowanie Mieszkańców „choinką nadziei” z ręcznie wykonanymi ozdobami, oraz poczęstunek kruchymi, świątecznymi pierniczkami. Z naszej strony nie zabrakło słodyczy dla wybitnych aktorów i ich opiekunów.

Serdeczne dziękujemy za miło spędzony czas i tradycyjne odwiedziny uczniów. Mamy nadzieję na więcej okazji do wspólnych spotkań i świętowania.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content