Mieszkańcy z podarunkami i kartką na Dzień Babci i Dziadka od dzieci.

,,Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył Babcię i Dziadka”

16.01.2023

W Polsce Dzień Babci oraz Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. Jest to czas, w którym wnuki mają okazję podziękować starszym osobom za miłość i dobroć jaką od nich otrzymali oraz pokazać starszym osobom, że wciąż się o nich pamięta. Przyjęło się, że w ten dzień dzieci składają życzenia dziadkom, a w przedszkolach, świetlicach i innych instytucjach opiekuńczo-wychowawczych organizowane są spotkania, pokazy artystyczne i poczęstunek.

W tym roku uczniowie klasy ,,0’’ ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie pamiętali o naszych Mieszkańcach. W pięknie przystrojonych osłonkach wręczono kwiaty o nazwie trzykrotka, które uznawane są za symbol powodzenia i pomyślności. Nasi Starsi Mieszkańcy poczuli się docenieni, a w ich sercach zagościła duma i radość. Do pięknych upominków została dołączona duża, kolorowa laurka z wizerunkami dziadków.

Dziękujemy za pamięć i życzenia. Mieszkańcy z pełnymi wdzięczności sercami będą pielęgnowali kwiaty, tak jak wy Drogie Dzieci pielęgnujecie pamięć o swoich przybranych dziadkach.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content