W imieniu własnym i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie, składam wyrazy uznania dla całego Zespołu Wolontariuszy, a w szczególności  dla Pani Małgorzaty Olszewskiej – Lidera Zespołu za życzliwość okazaną naszej placówce.

            To dzięki Projektowi „Wolontariat jest Super!” Edycja XV, pracownicy BGK poza obowiązkami służbowymi wykonali dobrowolnie i nieodpłatnie prace na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie, aby nasi podopieczni mogli znowu korzystać z pięknie zadaszonej altany, gdzie w cieniu mogą odpocząć i spędzić miło czas.

Z całego serca dziękujemy za odnowienie i wyposażenie pokoju gościnnego, gdzie nasi Mieszkańcy mogą spotykać się ze swoimi bliskimi.  

            Dzięki realizacji Projektu „Wolontariat jest Super!” oraz ogromnemu zaangażowaniu Pani Małgorzaty Olszewskiej i wolontariuszy nasi niepełnosprawni mieszkańcy zyskali piękne miejsca do odpoczynku w ogrodzie i do spotkań z bliskimi.   

            Życzę całemu Zespołowi Wolontariuszy, aby działania niosące pomoc ludziom potrzebującym przynosiły im satysfakcję, budziły uznanie oraz były inspiracją do kolejnych działań.

                                       Dyrektor

                              Domu Pomocy Społecznej

                                     w Radzyminie

                                      Jolanta Chałupka

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content