5 listopada 2018 r.

„Świat jest sumą tego, co przeminęło”.

Novalis

Gośćmi naszego Domu był po raz kolejny zespół „Nadzieja” z ITN, z którym wspólnie świętowaliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. To był niepowtarzalny i wzruszający koncert przywołujący wspomnienia dawnych lat.

Przepiękne wykonanie piosenek sprawiło, że przed naszymi oczami pojawiały się obrazy dzielnych wojaków, tęskniących za nimi panien i trudy wojennej tułaczki. Epokowe stroje i wojskowe mundury dały poczucie, jakbyśmy byli w teatrze. Wspólnie wykonaliśmy dwie piosenki z repertuaru tego zespołu. W podziękowaniu za wspaniały koncert dla zespołu „Nadzieja”, Mieszkańcy zaśpiewali inne piosenki patriotyczne.

Na zakończenie spotkania czekała nas miła niespodzianka. Otrzymaliśmy z rąk pani Urszuli Bartosiak dyplomy za udział w Powiatowym Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznych w którym uczestniczyliśmy w sobotę 03 listopada i mieliśmy zaszczyt występować na estradzie razem z zespołem. Każdy z uczestników przeglądu podczas odbierania dyplomów miał okazję do wspólnego zdjęcia z panią Urszulą.

Dziękujemy bardzo za piękny koncert w Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie.

Dyplomy sprawiły naszym Mieszkańcom ogromną radość. Zespołowi „Nadzieja” życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do nas serdecznie.

Tekst: Agnieszka Przybysz

Categories:

Tags:

Comments are closed

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.
Skip to content