Pani Dyrektor w czerwonej sukience przemawia do mikrofonu do zgromadzonych pracowników.

06 grudnia 2018 r

„Potrzeba wielkiej odwagi, żeby wyciągnąć rękę do ludzi,
których świat wolałby spisać na straty”.

Regina Brett

Jak co roku spotkaliśmy się, aby wspólnie świętować Dzień Pracownika Socjalnego przypadający na 21 listopada. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor naszego Domu – Jolanta Chałupka, składając wyrazy uznania za zaangażowanie oraz wysiłek „w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka”. Życzyła aby nasza codzienna praca przynosiła nam satysfakcję, była inspiracją do dalszych efektywnych działań na rzecz Mieszkańców i budziła uznanie w ich oczach. Szczególne podziękowania w formie Dyplomów Uznania i bukietów kwiatów otrzymało w tym roku siedem naszych pracownic odznaczających się ogromnym zaangażowaniem i empatią w swej pracy. Koleżankom winszujemy, życząc dalszego zaangażowania i satysfakcji z pracy.

Wszyscy pracownicy otrzymali album „ Jan Paweł II w Mieście Cudu nad Wisłą” wydany przez Towarzystwo Przyjaciół Radzymina.

Pracownicy podziękowali również pani Dyrektor za miłą atmosferę w pracy oraz wsparcie i pomoc w codziennych trudach z ludźmi chorymi.

Po części oficjalnej spotkania nastąpił czas na chwilę relaksu i integrację przy słodkim poczęstunku. A wszystko to w takt pięknych polskich piosenek świątecznych.

Tekst : A. Przybysz

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content